
Поліетиленові пакети майка Іміджеві пакети з логотипом прозорі 25х40 см 1000 шт
9,27 ₴
Мінімальне замовлення — 1000 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (63) 847-59-98
Менеджер Олександра- В наявності
- Тільки оптом
- Код: M-1 new
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно-Т |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | З написами |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 51 мкм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 9,27 ₴
- Мінімальне замовлення: 1000 шт.





