
Подарунок
Вивіска з об'ємними літерами на композитній панелі Зовнішня реклама Індивідуальне виготовлення реклами
1 000 ₴
+380 (63) 847-59-98
Менеджер Олександра- В наявності
- Код: W-11 new
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 0,10 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вивіска з об'ємними літерами на композитній панелі Зовнішня реклама Індивідуальне виготовлення реклами»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Рекламні лайтбокси |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Сфера використання | Для офісу, Для дитячих садків, В установах, HoReCa, Для особистого користування, Реклама, Fast-food |
| Тип | Одностороння |
| Розміри | |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 1 000 ₴









