
Подарунок
Паперові пакети з друком логотипу Крафт пакети з ручками Пакети фірмові бурі 320х300х150 мм 100 шт.
16,96 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
+380 (63) 847-59-98
Менеджер Олександра- В наявності
- Тільки оптом
- Код: К-4 new
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 0,10 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Паперові пакети з друком логотипу Крафт пакети з ручками Пакети фірмові бурі 320х300х150 мм 100 шт.»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Л-Пласт |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність прозорого вікна | Ні |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 320 мм |
| Колір | Бурий |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Матеріал | Крафт-папір |
- Ціна: 16,96 ₴
- Мінімальне замовлення: 100 шт.






